Wybielanie

Phillips Zoom WhiteSpeed – dla białego i pięknego uśmiechu naszych pacjentów.

Chcąc zapewnić naszym pacjentom najlepszy i sprawdzony system do wybielania zębów oferujący jak najtrwalsze efekty i zminimalizowaną nadwrażliwość wybraliśmy Phillips Zoom WhiteSpeed (profesjonalnie dopracowany produkt poparty latami doświadczeń i badań).

Pacjent decydujący się na wybielanie systemem Zoom WhiteSpeed w naszym gabinecie jest poddawany intensywnej, 60 minutowej sesji wybielania z użyciem płynnego koferdamu w celu pełnego odizolowania zębów od dziąseł wraz zabezpieczeniem błony śluzowej policzków i ust retraktorem. Sesję gabinetową przeprowadza się w okularach ochronnych z przerwami co 15 minut w celu poprawy kontroli procesu wybielania oraz komfortu pacjenta.

Oferowany przez nasz gabinet system jest także wyjątkowym rozwiązaniem dla pacjentów z nadwrażliwością – tak często zniechęcającą do wybielania zębów.
Preparat do wybielania gabinetowego o stężeniu 6% HP zawiera innowacyjną formułę ACP (amorficzny fosforan wapnia).Badania kliniczne dowodzą, że amorficzny fosforan wapnia (ACP) ma następujące właściwości:

  • odbudowuje szkliwo poprzez wytworzenie nowej powłoki hydroksyapatytowej na powierzchni zębów,
  • zmniejsza nadwrażliwość zębów,
  • przywraca zębom połysk i wygładza ich powierzchnię,
  • zmniejsza ryzyko nawrotu przebarwień.

Zalety systemu Phillips Zoom WhiteSpeed:

Wysoka skuteczność.

Badania kliniczne pokazują, że lampa Zoom WhiteSpeed w połączeniu z nowym żelem wybielającym, wybiela zęby średnio o 6-8 odcieni w ciągu zaledwie 60 minut. Dodatkowo system Zoom dzięki zastosowaniu niskiego stężenia żelu wybielającego (6% nadtlenku wodoru) nie powoduje nadwrażliwości po zabiegowej.

Możliwość regulacji intensywności światła.

Zoom WhiteSpeed może pracować w trzech trybach intensywności LOW, MEDIUM i HIGH. Daje to możliwość kontrolowania efektu wybielania oraz poziomu ewentualnej nadwrażliwości.

System wybielania, jaki Państwu oferujemy zapewnia osiągnięcie maksymalnego pożądanego poziomu wybielenia oraz zachowania długotrwałych efektów bez nadwrażliwości.

Leave a Reply

Your email address will not be published.